Чи можна змінити метод бухоблікової амортизації МНМА
19.10.2018 | 08:16
Наше підприємство застосовує до необоротної малоцінки метод амортизації 50%/50%. Плануємо поміняти його на 100% під час введення в експлуатацію. Чи можливо це і як правильно здійснити?

Відповідь: Ви маєте право переглянути метод нарахування амортизації в бухобліку, у тому числі для МНМА.

Згідно з п. 28 П(С)БО 7 «Основні засоби» метод амортизації переглядають у випадку зміни очікуваного способу одержання економічних вигід від його використання. За новим методом амортизацію нараховують із місяця, що настає за місяцем прийняття такого рішення. Причому перераховувати раніше відображені суми амортизації причин немає, адже зміна методу амортизації — це зміна облікової оцінки, а не політики. Більше інформації ви знайдете в газеті «Все про бухгалтерський облік» № 89 за 2018 р. на стор. 12.

Відповідь редакції передплатнику газети «Все про бухгалтерський облік».
У відповіді враховано норми законодавства станом на дату публікації.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати